RWS 308 WIN. HIT 10,7G

62.00  s DPH

Výrobca: RWS
Kategórie: Značky: ,

Popis

RWS 308 WIN. HIT 10,7G

Hit – presviedčať hĺbkový účinok – bezolovnatý

Hit je najnovší v programe pivničné RWS, ktorý postihol pre technológie High Impact stojí. V kombinácii s osvedčenými rysmi RWS puškových nábojov, to je hmotnosť stabilný deformácia bullet bezolovnaté alternatíva pre lovcov, ktorí dávajú prednosť vytrhávania guľky. Hit v sebe spája osvedčené princípy dizajnu s inovatívnymi zlepšenie.

Superior hĺbka

Aj napriek rýchlej reakcii strely aufgepilzte zvyšková body mass zostáva stabilný. To zaručuje aj pri vysokých rýchlostiach vplyvov a / alebo veľkých cieľových odpory (z. B. silné kosti), vysoká hĺbka účinok a bezpečné výboru. Najmä v silnejšej Wild prichádzajú vynikajúce vlastnosti strely k uskutočneniu.

Rapid balistiky

Zásah je ideálny pre dlhé vzdialenosti streľby cez dlhšiu trajektóriu pri vysokej rýchlosti a energie. Toho je dosiahnuté prostredníctvom efektívnej bullet tvare (vysoký BC: 0,420 kalibru .300 Win Mag ..) a RWS TC-Tip.

Najlepšie zotavenie zverina

Na rozdiel od fragmentácie guľky sú bezolovnaté a stabilné masové RWS udrel svoju energiu výhradne zo 100% odolného hubárčenie medeného projektilu v tele hry od. Výsledok: najlepšia možná hra pre obnovu bez strely črepy!

Silný okamžitý efekt

Rýchla a energická reakcia projektilu v tele hry – dokonca aj na väčšie vzdialenosti!

Ďalšie skvelé výrobky okrem termovízie, ďalekohľadov, alebo prísvitov môžete nájsť v materskom ESHOPE alebo na sesterských webových stránkach

KALIBESP.SKNOCTIS.SKREMINGTONSW.SKAGMGLOBALVISION.SK

Doprava a Platba u nás

Objednaný tovar bude odoslaný kupujúcemu zvoleným spôsobom (kuriérom,  prípadne osobne).
Tovar bude odoslaný kupujúcemu do lehoty stanovenej pri každom tovare od potvrdenia prijatia úhrady na náš bankový účet.
V prípade, že pri vybranom tovare je uvedená dlhšia dodacia lehota, alebo sa aktuálne na sklade nenachádza, kupujúci bude upovedomený na tento fakt a môže sa rozhodnúť či na tovar počká, alebo objednávku stornuje.

Kupujúci bude oboznámený o presných dodacích lehotách pri potvrdení objednávky formou emailu.

Cenník za platbu

Spôsob platby
Platba online, alebo platobnou kartou  bez poplatku
Prevod do banky  bez poplatku
Dobierka   1.00 €

Cenník dopravy

Spôsob dopravy Do 100€ Nad 100€
Osobný odber Zadarmo Zadarmo
GLS kuriérska služba  5,00 € Zadarmo

GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o.,


Zákaznícky servis:
+421 45 52 42 500* alebo 18 585*

Po–Pia: 08:00 – 18:00

Sledovať zásielku môžete na tomto odkaze: Sledovať online

 Neviete si poradiť s dopravcami? Kontaktujte nás.

Pretože chceme aby ste boli čo najspokojnejší a zásielky vám chceme doručiť vždy v poriadku, môžete sa informovať aj na našej infolinke alebo emaily.

Email: kalibersp@kalibersp.sk
Kontaktný formulár