Zľava

Termovízia Pulsar Trail 2 LRF XP50

Výrobca: PULSAR

5,529.00  5,525.00  s DPH

Termovízia Pulsar Trail 2 LRF XP50 Novinka - termovízne zameriavač Trail 2 LRF s integrovaným laserovým diaľkomerom obsahuje najnovšiu technológiu v spracovaní a zobrazenie tepelného žiarenia. Má širokouhlý okulár, vzdialenosť detekcia cez 1800 m, variabilný zväčšenie 2-16x, digitálne zväčšenie 8x., Plnofarebný...

Na sklade: Odosielame ihneď

Popis

Termovízia Pulsar Trail 2 LRF XP50

Novinka – termovízne zameriavač Trail 2 LRF s integrovaným laserovým diaľkomerom obsahuje najnovšiu technológiu v spracovaní a zobrazenie tepelného žiarenia. Má širokouhlý okulár, vzdialenosť detekcia cez 1800 m, variabilný zväčšenie 2-16x, digitálne zväčšenie 8x., Plnofarebný HD AMOLED displej 1024×768 px, integrovanú pamäťovú kartu 16GB, širokú škálu rôznofarebných osnov, obraz v obraze a nárazuvzdorné telo z horčíkovej zliatiny s vodeodolnosťou IPX7.

Pulsar Trail 2

Špičkový termovízny zameriavač Pulsar Trail 2 LRF je výsledkom dlhodobého výskumu a vývoja výrobcu značky Pulsar v oblasti termálneho a digitálneho videnie, zahŕňajúce bohaté skúsenosti výrobcu vo výrobe zameriavačov. Trail 2 LRF obsahuje najnovšie technologické riešenia v oblasti spracovania a zobrazenie tepelného žiarenia, a zabezpečuje najvyššiu kvalitu obrazu a spoľahlivosť. Zameriavač má integrovaný laserový diaľkomer a je vybavený rozsiahlou funkčnou výbavou, podporujúca prepojenie s mobilnými zariadeniami.

PREDNOSTI:

vysoko citlivý senzor s citlivosťou NETD <40 mK
vstavaný laserový diaľkomer s dosahom 1000m s presnosťou ± 1m / 1 km
plnofarebný HD AMOLED displej 1024×768 px
variabilné zväčšenie 2- 16x
nárazuvzdorné púzdro z horčíkovej zliatiny
technológia Image Boost
širokouhlý okulár zvyšujúce zorné pole o 20%
integrovaný foto a video rekordér s pamäťou 16 GB
vzdialenosť detekcia cez 1800m
široká škála zámerných osnov, vr. balistických a viac farebných možností
štart do 3 sekúnd
bezpečný očný reliéf
zobrazenie obraz v obraze
variabilný digitálny zoom 8x
Wi-Fi, integrácia sa zariadenie IOS a Android
nastrelenie pre 5 užívateľské profily, až 10 vzdialeností
vodeodolný (IPX7)
obnovovacia frekvencia 50Hz
systém napájania B-Pack
široký rozsah prevádzkových teplôt
užívateľsky prívetivé ovládanie
displej OFF pre šetrenie batérie
indikácia bočného sklonu a výškového prevýšenia cieľa
Integrovaný akumulátor (vydra: IPS7-8h, IPS10-16h)

Vysoko citlivý SENZOR

Trail 2 používa ku snímanie tepelného obrazu mikrobolometer s citlivosťou NETD <40 milikelvin (mK), ktorá charakterizuje schopnosť snímača odlíšiť dva blízke body s čo najmenším rozdielom teploty. Čím nižšia je hodnota NETD, tým lepšie môže senzor zaznamenávať malé teplotné rozdiely objektov a oddeliť ich od okolitého tepelného šumu. Napríklad počas zrážok, hmly alebo chladného rána, kedy okolité prostredie má nízky teplotný kontrast a sú to najťažšie podmienky pre termovízne vyobrazenia, v tomto prípade vďaka vysokej citlivosti senzor bude schopný rozlíšiť najmenšie rozdiely teploty a zameriavač poskytne lovci jasný obraz s lepším kontrastom.

Pulsar Trail 2

OBRAZ s vysokým rozlíšením

Ostrý obraz s vysokým kontrastom pomáha lepšiu identifikáciu zvierat, ich končatín a dokonca aj tých najmenších detailov napr. Konárov, lístia, trávy a terénu.

Pulsar Trail 2

VSTAVANÝ PRESNÝ laserový diaľkomer

Integrovaný presný laserový diaľkomer poskytuje presné meranie vzdialenosti v dvoch režimoch – jednorazové meranie a skenovací režim s presnosťou ± 1 m až do vzdialenosti 1 km. V skenovacom režime diaľkomer neustálej meria vzdialenosť a umožňuje strelci rýchlo reagovať na rýchlu zmenu vzdialenosti k ciele a tým aj presne umiestniť strelu.

Pulsar Trail 2

Nárazuvzdorný púzdro z horčíkovej zliatiny

Robustné a pritom ľahké puzdro zameriavača je vyrobené zo zliatiny horčíka je navrhnuté tak, aby odolalo spätným rázom zbrani s vysokou energiu spätného rázu. Zvýšená hustota materiálov zaisťuje väčšiu tuhosť púzdra a znižuje vibráciu počas výstrelu, čo vedie k lepšej balistike a presnosti. Zároveň dobra teplotné vodivosť zliatiny horčíka pomáha k lepšiemu odvodu vnútornej teploty elektronických komponentov a tým znižuje nežiadúce teplotný šum.

Pulsar Trail 2

TECHNOLÓGIE IMAGE BOOST

Technológia Image Boost je patentovanou kombináciou softvérových algoritmov, ktoré zvyšujú ostrosť kontúr tepelných objektov a prináša bezkonkurenčnú kvalitu zobrazenia. Vďaka funkcii Image Boost bude obraz vyzerať ostrejší, s veľmi dobrým prekreslením aj najmenších detailov tepelných objektov a umožní jej lepšie detekciou a identifikáciu.

Pulsar Helion 2

Plnofarebné HD AMOLED DISPLEJ

Plnofarebný displej s rozlíšením 1024×768 px HD využíva technológiou AMOLED, ktorá poskytuje vysoký kontrast medzi bielou a čiernou, a zobrazuje vo veľmi živých farbách. Výhodou technológie AMOLED je tiež plynulé zobrazovanie bez spomalenia aj pri veľmi nízkych teplotách a úspora energie.

Pulsar Trail 2

ŠIROKOUHLÝ OKULÁR

Pulsar TRAIL 2 dostal nový komplexne prepracovaný širokouhlý šiestich šošovkový okulár, ktorý zvyšuje zorné pole o 20% v porovnaní s predchádzajúcim modelom. V kombinácii s Moledo displejom v HD kvalite poskytuje okulár bohaté a hlboké vnímanie obrazu.

Pulsar Trail 2

INTEGROVANÝ FOTO A VIDEO REKORDÉR

Vstavaný videorekordér je veľkým prínosom, pokiaľ ide o natáčaní alebo fotografovaní zážitkov raz za život. Jedno stlačenie tlačidla REC zachytí zábery, ktoré možno ľahko zdieľať s kolegami, priateľmi a rodinou. 16 GB vnútornej pamäte poskytuje mnoho hodín pre záznam videa a alebo k uloženiu množstva fotografií.

Pulsar Trail 2

16 GB vnútornej pamäte

16 GB pamäte ponúka dostatok miesta pre nahrávanie a fotografovanie vzrušujúcich okamihov. Zaznamenané súbory možno neskôr stiahnuť do počítača alebo smartphonu.

Pulsar Trail 2

VZDIALENOSŤ DETEKCIA CEZ 1800 metrov

Výkonný objektív v kombinácii s profesionálnym teplotným senzorom s citlivosťou NETD <40 mK poskytujú prístroju výnimočné detekčné schopnosti. Štandardné objekt s výškou 1,8 m je možné detekovať v úplnej tme na vzdialenosť až 1800 m.

Pulsar Trail 2

ZÁMERNÉ OSNOVY

Zameriavač má široká škálu rôznych typu zámerných osnov, vrátane balistických. Farebne osnovu možno zvoliť: čierna, biela, červená a zelená alebo ich rôzne farebne kombinovať.

Pulsar Trail 2

ŠTART DO 3 SEKÚND

Exkluzívne schéma elektronických obvodov umožňuje takmer okamžité zapnutie prístroja. Rýchly štart pomáha šetriť energiu a predlžuje celkovú prevádzkovú dobu. Vypnutý prístroj môže byt späť aktivovaný do 3 sekúnd.

Pulsar Trail 2

BEZ OBÁV AJ PRE veľkého kalibru

Mechanická odolnosť zameriavača voči spätnému rázu s energiu 6 000J zaisťuje jeho absolútnu spoľahlivosť a funkčnosť na zbraniach veľkých kalibroch, napr. .375 H & H, 12-kaliber a 9,3×64 pod.

Pulsar Trail 2

OBRAZ V OBRAZE

Funkcia obraz v obraze (PiP) zobrazí v hornej časti menšie okno so stredom obrazu s nastaveným väčším zväčšením. Okno zaberá iba 10% zorného poľa a nezakrýva celkový pohľad. Zamierenie cieľa s väčším zväčšením je presnejší.

Pulsar Trail 2

VARIABILNÝ DIGITÁLNY ZOOM

Až 8x digitálny zoom, poskytuje lepšie zamierenie a celkové rozpoznanie ciele na väčšie vzdialenosti. Zväčšenie zle zmeniť rýchlo skokovo, tak aj nastavovať jemne plynulé.

Pulsar Trail 2

WI-FI. INTEGRÁCIA SO ZARIADENIAMI IOS A ANDROID

Vstavaný modul Wi-Fi poskytuje komfortné pripojenie termokamery so smartphonmi alebo tablety so systémom Android alebo iOS. Kombinácia smartphonu a termokamery ponúka rad jedinečných funkcií, ako náhľad a priame streamovanie obrazu, pohodlné ovládanie všetkých funkcii pristroja cez smartphone, sťahovanie a zdieľanie zaznamenaných súborov, aktualizácie firmvéru a mnoho ďalších.

Pulsar Trail 2

VODEODOLNOSŤ IPX7

Vodotesná ochrana IPX7 chráni prístroj pred dažďom, snehom ale aj prachom a zachováva prevádzkyschopnosť pristroja aj po ponorení do vody do hĺbky 1 metra po dobu až 30 minút.

UŽÍVATEĽSKÉ PROFILE nastrelenie

Trail 2 umožňuje uloženie do vnútornej pamäte 5 profilov nastrelenie, každý pre 10 rôznych vzdialenosti. V závislosti na použitej zbrane alebo muníciu možno rýchle zmeniť nastrelenie.

Obnovovacia frekvencia 50 HZ

Vysoká frekvencia obrazu je dôležitá pri sledovaní cieľa s rýchlym pohybom. Vysoká obnovovacia frekvencia zaisťuje plynulé zobrazenie pohyb v reálnom čase, bez spomalenia a trhanie obrazu, čo umožňuje presnejšie zamierenie cieľa.

SYSTÉM NAPÁJANIE B-PACK

Trail 2 používa pre napájanie progresívny systém B-Pack, ktorý sa skladá z rýchlo vymeniteľného dobíjacieho akumulátora IPS7 s kapacitou 6,4 A-h a poskytujúceho až 8 hodín prevádzky. K dispozícii je tiež výkonnejší akumulátor IPS14 alebo kontajner pre klasické batérie AA, ktoré poslúžia ako riešenie pre napájanie mimo siete.

 

ŠIROKÝ Rozsah prevádzkových teplôt

Použitie v zameriavači Trail 2 mrazuvzdorného AMOLED displeja a napájanie B-Pack dáva istotu bezchybného zobrazenia v extrémne širokom rozsahu prevádzkových teplôt od -25 ° C … + 50 ° С.

UŽÍVATEĽSKÝ prívetivé ovládanie

Ovládanie zameriavačov Trail 2 je jednoduché a intuitívne. Ovládacie prvky sú umiestnené pre jej pohodlné ovládanie jednou rukou. Všetky nastavenia sú prehľadne usporiadané do menu. Pri zobrazení menu a zmene nastavení parametrov sú ich aktuálne hodnoty zobrazované mimo centrálnu časť displeja a dokreslenie pre lepšiu čitateľnosť tienením. Týmto nedochádza zákryt stredu obrazu a užívateľ môže aj naďalej komfortne sledovať cieľ. Dôležité informácie o nastavení sú vždy zobrazené v spodnom stavovom riadku.

DISPLAY OFF

V krátkych prestávkach pri pozorovaní pre šetrenie energie napájanie a zlepšenie maskovacieho efektu možno využiť funkciu vypnutia displeja. Pri aktivácii funkcie sú ostatné obvody zameriavača aktívny a k obnoveniu zobrazenie dochádza okamžite.

Pulsar Trail 2

Krátke video:

Ďalšie skvelé výrobky okrem termovízie, ďalekohľadov, alebo prísvitov môžete nájsť v materskom ESHOPE alebo na sesterských webových stránkach

KALIBESP.SKNOCTIS.SKREMINGTONSW.SKAGMGLOBALVISION.SK

Doprava a Platba u nás

Objednaný tovar bude odoslaný kupujúcemu zvoleným spôsobom (kuriérom, prípadne osobne). Tovar bude odoslaný kupujúcemu do lehoty stanovenej pri každom tovare od potvrdenia prijatia úhrady na náš bankový účet. V prípade, že pri vybranom tovare je uvedená dlhšia dodacia lehota, alebo sa aktuálne na sklade nenachádza, kupujúci bude upovedomený na tento fakt a môže sa rozhodnúť či na tovar počká, alebo objednávku stornuje.

Kupujúci bude oboznámený o presných dodacích lehotách pri potvrdení objednávky formou emailu.

Cenník za platbu

Platba online, alebo platobnou kartou

bez poplatku

Prevod do banky

bez poplatku

Dobierka

1.00 €

Cenník dopravy

Osobný odber

zadarmo

GLS kuriérska služba

5€ (do 100€) / zadarmo (nad 100€)

GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o.,


Zákaznícky servis:
+421 45 52 42 500* alebo 18 585*

Po–Pia: 08:00 – 18:00

Sledovať zásielku môžete na tomto odkaze: Sledovať online