Topánky Remington Shadow Trek 600g grey

Výrobca: Remington

155.00  s DPH

Topánky Remington Shadow Trek 600g grey Topánky Remington Shadow Trek 600g grey sú vhodné pre off-road chôdze, turistika, outdoorové aktivity, poľovníctvo a cestovný ruch. Je to ľahký model vyrobený z "vzdušného materiálu" odpudzujúceho vodu. Inovatívna izolácia poskytne príjemnú teplotu vo vnútri, aj...

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:

Popis

Topánky Remington Shadow Trek 600g grey

Topánky Remington Shadow Trek 600g grey sú vhodné pre off-road chôdze, turistika, outdoorové aktivity, poľovníctvo a cestovný ruch. Je to ľahký model vyrobený z “vzdušného materiálu” odpudzujúceho vodu.

Inovatívna izolácia poskytne príjemnú teplotu vo vnútri, aj pri dlhých túrach Vám zostane noha vždy suchá. Model poskytuje ortopedickú podložku, ktorá znižuje riziko plochých nôh. Okrem toho budete menej unavení aj pri spomínaných dlhých túrach. Topánky poskytujú oporu členku, vďaka čomu sa môžete pohybovať po zlom teréne bez toho aby Vás boleli nohy. Podrážka modelu poskytuje spoľahlivú priľnavosť aj s klzkým alebo nerovným terénom vďaka podrážke Vibram. V oblasti ponožky je zosilnenie, ktoré chráni nohu pred vlhkosťou ako aj pred poškodením (napríklad pred poškriabaním konárov v lese). Topánky sa zapínajú šnúrkami. Vďaka svojim vlastnostiam vám model bude slúžiť dlho. Okrem toho, materiál a farba topánok sú takej farby aby nečistoty na topánkach boli nenápadné. Topánky Remington sú ľahké, praktické a neuveriteľne pohodlné topánky, ktoré  vám dodajú pocit bezpečia za každého počasia.

Charakteristika topánok Remington:
Farba: Tieňová sivá 600
Sezóna: celoročne
Teplota použitia: až -35 stupňov Celzia

Ďalšie skvelé výrobky okrem termovízie, ďalekohľadov, alebo prísvitov môžete nájsť v materskom ESHOPE alebo na sesterských webových stránkach

KALIBESP.SKNOCTIS.SKREMINGTONSW.SKAGMGLOBALVISION.SK

Ďalšie informácie

Veľkosť

, , , , ,

Doprava a Platba u nás

Objednaný tovar bude odoslaný kupujúcemu zvoleným spôsobom (kuriérom, prípadne osobne). Tovar bude odoslaný kupujúcemu do lehoty stanovenej pri každom tovare od potvrdenia prijatia úhrady na náš bankový účet. V prípade, že pri vybranom tovare je uvedená dlhšia dodacia lehota, alebo sa aktuálne na sklade nenachádza, kupujúci bude upovedomený na tento fakt a môže sa rozhodnúť či na tovar počká, alebo objednávku stornuje.

Kupujúci bude oboznámený o presných dodacích lehotách pri potvrdení objednávky formou emailu.

Cenník za platbu

Platba online, alebo platobnou kartou

bez poplatku

Prevod do banky

bez poplatku

Dobierka

1.00 €

Cenník dopravy

Osobný odber

zadarmo

GLS kuriérska služba

5€ (do 100€) / zadarmo (nad 100€)

GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o.,


Zákaznícky servis:
+421 45 52 42 500* alebo 18 585*

Po–Pia: 08:00 – 18:00

Sledovať zásielku môžete na tomto odkaze: Sledovať online