Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Guľovnice Sauer 404

SAUER 404 je puška, ktorá sa rozhodne radí k svetovej špičke v obore. Sauer 404 v sebe kombinuje nahromadené praktické vedomosti a poznatky za viac ako 264 rokov existencie firmy. Pre Sauer dôležité tradičné hodnoty a zároveň technologické možnosti 21. storočia neponechávajú žiadny priestor na pochybnosti pre užívateľov vlastniacu S 404
Je to logický dôsledok veľmi úspešnej série pušiek a efektívna kumulácia ich pozitívnych vlastností do nového výrobku. Ide najmä o vysokú aktívnu i pasívnu bezpečnosť celej zbrane a jej systému, ergonómiu, presnosť, výkon a maximálnu flexibilitu. Ide o ideálny nástroj pre súčasné podmienky a potreby lovu.

Opakovacia guľovnica Sauer 404 vyniká dokonalou fukčnosťou a precíznym remeselným spracovaním všetkých dielov, čo prispieva k jej vysokej funkčnosti a spoľahlivosti v akýchkoľvek podmienkach.

Hlavne sú vyrobené z materiálu Krupp oceľ, za studena kované, čo má veľmi priaznivý vplyv na presnosť streľby zbrane. Pre radu Elegance je špecifická lesklá povrchová úprava hlavne a puzdra záveru. Elegance je vyrábaný štandardne so staviteľnou spúšťou s francúzskym napinačikom. Bezpečnostným prvkom na guľovniciach SAUER je záver uzamknutý priamo v komore na šiestich ozuboch. Kľuka záveru je pri verzii Elegance je ukončená v tvare slzy. Poistka zbrane je kovová s veľmi tichým chodom. Pažba je vyrobená z výberového dreva typu Monte Carlo s nemeckou alebo bavorskou licnicou (drevo č.3). Na objednávku za príplatok je možné dodať s drevom č.4-10.